Partneři

Jihomoravský kraj

   

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Královopolská 139
612 00 Brno
Tel.: 541 211 111
brno.krpole@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Kulkova 14
614 00 Brno
Tel.: 545 211 987
brno.zidenice@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Pražská 7
678 49 Blansko
Tel.: 516 481 311
blansko@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Tyršova 647
664 42 Modřice
Tel.: 547 101 588
prodej@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Kotkova 3582/19
669 02 Znojmo
Tel.: 515 222 110
znojmo@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Velkomoravská 3916
695 01 Hodonín
Tel.: 518 325 174
hodonin@ptacek.cz

 

CESARO spol. s r.o.
Pražákova 36a/661
619 00 Brno
Tel.: 543 545 111
brno.prazakova@cesaro.cz

 

 

 

 Zlínský kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Jožky Silného 2684
767 01 Kroměříž
Tel.: 573 339 250
kromeriz@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Veselská 724
687 24 Uherský Ostroh
Tel.: 572 591 185
veseli@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Průmyslová 1152
686 01 Uherské Hradiště
Tel.: 572 508 414
uhradiste@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Marušky 550
760 01 Březnice u Zlína
Tel.: 577 991 393
zlin@ptacek.cz

 

Gienger spol. s r.o.
Kvítkovická 1633
763 61 Napajedla
Tel.: 577 110 641
akren@gienger.cz

 

 Moravskoslezský kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Pionýrů 839 (areál SELIKO)
738 01 Frýdek-Místek
Tel.: 558 404 011
frydek@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Nad Porubkou 2278/31A
708 00 Ostrava-Poruba
Tel.: 595 690 011
ostrava@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
40. pluku 1379
757 01 Valašské Meziříčí
Tel.: 571 612 007
vmezirici@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Jiráskova 4
746 01 Opava
Tel.: 553 759 621
opava@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Oldřichovice 867
739 61 Třinec
Tel.: 558 339 550
trinec@ptacek.cz

 

Gienger spol. s r.o.
Rajnochova 655/186
718 00 Ostrava Kunčičky
Tel.: 596 229 081
dlysek@gienger.cz

 Olomoucký kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Sladkovského 40
783 71 Olomouc
Tel.: 585 315 922
olomouc@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Jeremenkova 13
787 01 Šumperk
Tel.: 583 285 047
sumperk@ptacek.cz

 

PechaSan spol. s.r.o.
Olomoucká 5033
796 01 Prostějov
Tel.: 733 747 957
studiopv@pechasan.cz

 

PechaSan spol. s.r.o.
Stupkova 978
771 00 Olomouc
Tel.: 777 567 902
olomouc@pechasan.cz

   

 Kraj Vysočina

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Pražská 2752
580 01 Havlíčkův Brod
Tel.: 569 435 546
hbrod@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Rantířovská 284
586 05 Jihlava
Tel.: 567 306 416
jihlava@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Cyrilometodějská 43/20
674 01 Třebíč
Tel.: 568 422 081
trebic@ptacek.cz

 

PechaSan spol. s.r.o.
Jihlavská 231
594 01 Velké Meziříčí
Tel.: 566 523 762
vm@pechasan.cz

 

Wärme, spol. s r. o.
Grmelova 1
639 00 Brno
Tel.: 543 423 101
info@warme.cz

 

 Pardubický kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Staré Hradiště 176
533 52 Staré Hradiště u Pardubic
Tel.: 466 046 211
pardubice@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Na Ostrově 1165
562 23 Ústí nad Orlicí
Tel.: 465 520 566
ustinadorlici@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Průmyslová 2
Svitavy
Tel.: 461 535 127
svitavy@ptacek.cz

 

Instal spol. s.r.o.
Průmyslová 710
533 01 Pardubice
Tel.: 466 304 818
objednavka@instal.cz

 

Richter+Frenzel s.r.o.
Hradištská 407
533 52 Pardubice
Tel.: 466 303 022
pardubice@r-f.cz

 

MARO s.r.o.
Chrudimská 2811
530 02 Pardubice
Tel.: 466 310 557
prodej@maro.cz

 

PechaSan spol. s.r.o.
Nádražní 53
591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: 566 620 460
zns@pechasan.cz

 

Instal spol. s.r.o.
Obce Ležáků 770
537 01 Chrudim
Tel.: 469 638 815
chrudim@instal.cz

 
 

 Královéhradecký kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Bieblova 38
500 03 Hradec Králové
Tel.: 495 401 536
hradec@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Pražského povstání 543
541 02 Horní Staré Město
Tel.: 499 421 772
trutnov@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Kladská 207
547 01 Náchod
Tel.: 491 422 001
nachod@ptacek.cz

 

PechaSan spol. s.r.o.
Dřevařská 906
500 03 Hradec Králové
Tel.: 495 407 112
hk@pechasan.cz

 

Richter+Frenzel s.r.o.
Lánov 295
543 41 Vrchlabí
Tel.: 499 429 645
vrchlabi@richter-frenzel.cz

 

Instal spol. s.r.o.
V Náměrkách 104
547 01 Náchod Bražec
Tel.: 461 424 983
nachod@instal.cz

 Liberecký kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Poříční 3011
470 01 Česká Lípa
Tel.: 487 834 003
clipa@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Doubská 820
460 01 Liberec
Tel.: 485 110 626
liberec@ptacek.cz

 

Richter+Frenzel s.r.o.
Partyzánská 627/36
460 01 Liberec XI - Růžodol I
Tel.: 485 104 976
liberec@r-f.cz

 Ústecký kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Ústecká 93
405 02 Děčín
Tel.: 412 511 055
decin@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Hostovická ulice
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: 475 211 685
usti@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Dolní 3868
430 01 Chomutov
Tel.: 474 334 384
chomutov@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Obchodní 23
434 01 Most
Tel.: 725 749 347
most@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
K Břízkám 474
514 01 Jilemnice
Tel.. 481 543 360
jilemnice@ptacek.cz

 

 Hlavní město Praha

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha - Holešovice
Tel.: 220 912 125
praha.holesovice@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Bečovská 939
104 00 Praha - Uhřiněves
Tel.: 267 314 800
praha.uhrineves@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
U Plynárny 1290/99
101 00 Praha - Bohdalec
Tel.: 272 651 954
praha.bohdalec@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Severní 275
252 25 Praha - Jinočany
Tel.: 257 192 100
praha.jinocany@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
U Elektry 650
198 00 Praha - Vysočany
Tel.: 281 021 770
praha.vysocany@ptacek.cz

 

CESARO spol. s.r.o.
Pod Harfou 4
190 00 Praha 9
Tel.: 543 545 413
praha.vysocany@cesaro.cz

 

PechaSan spol. s.r.o.
K Žižkovu 9/640
190 81 Praha 9
Tel.: 266 313 337
praha@pechasan.cz

 

Richter+Frenzel s.r.o.
U technoplynu 1572
198 00 Praha - Kyje
Tel.: 220 301 301
praha@richter-frenzel.cz

 

Instal spol. s.r.o.
U Stavoservisu 1 Malešice
100 00 Praha 10
Tel.: 601 320 407
praha@instal.cz

Středočeský kraj

   

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Libušina 248
272 03 Kladno
Tel.: 312 524 594
kladno@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Čáslavská 222
284 01 Kutná hora
Tel.: 327 512 767
khora@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Nádražní 308
293 01 Mladá Boleslav
Tel.: 326 780 444
mboleslav@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Fučíkova 332
267 01 Králův Dvůr u Berouna
Tel.: 311 573 468
beroun@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Havlíčkova 835
280 02 Kolín
Tel.:321 611 011
kolin@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Krauzovna 379
277 41 Mělník
Tel.: 315 626 403
melnik@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Dělostřelecká 333
261 01 Příbram
Tel.: 318 599 366
pribram@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Dolní 3868
430 01 Chomutov
Tel.: 474 334 384
chomutov@ptacek.cz

CESARO spol. s.r.o.
Husova 366
261 01 Příbram
Tel.: 543 545 426
pribram@cesaro.cz

 

Richter+Frenzel s.r.o.
obchodní a průmyslový areál 196
270 62 Rynholec
Tel.: 313 502 357
rynholec@richter-frenzel.cz

 

INSTAL-RENČ s.r.o.
Poděbradská 483
288 02 Nymburk
Tel.: 325 623 000
info@instal-renc.cz

 

Miroslav Sedlačík
Čenkovská 271
262 23 Jince
Tel: 724 768 323
miroslavsedlacik@seznam.cz

 Jihočeský kraj

   

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Hlinská 2
370 01 České Budějovice
Tel.: 387 789 711
budejovice@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Katovická 1268
386 01 Strakonice
Tel.: 383 390 307
strakonice@ptacek.cz

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Jarošovská 1162
377 01 Jindřichův Hradec
Tel.: 384 391 799
jhradec@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Měšická ulice
392 01 Tábor
Tel.: 381 211 975
tabor@ptacek.cz

 

PechaSan spol. s.r.o.
Písecká 1115
386 01 Strakonice
Tel.: 383 411 511
obchod@pechasan.cz

 

PechaSan spol. s.r.o.
Vřesová 518/9 Nové Vráto
370 15 České Budějovice
Tel. 387 200 725
cb@pechasan.cz

LATOP s.r.o.
U Čápova dvora 2767
390 05 Tábor
Tel.: 381 210 423
latop.ta@latop.cz

 
   

 Plzeňský kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Hřbitovní 954/17
312 00 Plzeň
Tel.: 377 665 111
plzen@ptacek.cz

 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Dragounská 757/IV
339 01 Klatovy
Tel.: 376 383 270
klatovy@ptacek.cz

 
 

Šabata s.r.o.
Jiráskova 4
337 01 Rokycany
Tel.: 371 722 008
info@sabata.cz

 

Šabata s.r.o.
Prokopa Velikého 570
344 01 Domažlice
Tel.: 379 776 511
domazlice@sabata.cz

 

 Karlovarský kraj

   
 

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Plynárenská 2098/2
360 01 Karlovy Vary
Tel.: 353 114 333
vary@ptacek.cz

 

Gienger Bohemia s.r.o.
Mostecká 157
362 32 Otovice-Karlovy Vary
Tel.: 353 339 000
kv@gienger-bohemia.cz

 

Šabata s.r.o.
Dyleňská 355/6
350 02 Cheb
Tel.: 354 431 747
cheb@sabata.cz


 

 

 

přes pult lekarnuonline.com Česká lékárna on-line

léčivé rostliny v severozápadním Pacifiku http://lekarnuonline.com/ revoluce kočky bez lékařského předpisu